KORADO, a. s. (Česká Třebová)

...teplo pro vás

Nabízíme moderní a elegantní řešení pro vytápění vašeho bytu nebo domu. Jsme přední světový výrobce ocelových otopných těles, konvektorů a topení. Pro více než 30 milionů zákazníků po celém světě jsou konvektory a radiátory KORADO synonymem jistoty a kvality.

  • Bří Hubálků 869
  • Česká Třebová
  • 560 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

RADIK         KORALUX         KORATHERM         KONVEKTORY         VĚTRACÍ JEDNOTKY


Konvektory a radiátory KORADO – jistota a kvalita s tradicí 

Naše společnost začala v roce 1990 jako malá česká firma vyrábět ocelová otopná tělesa. V průběhu 10 let jsme se dostali do evropské špičky producentů topení. Radiátory KORADO se staly ekvivalentem pro kvalitní a spolehlivé vytápění. V současnosti disponujeme jedním z nejmodernějších produkčních závodů v Evropě a nechybí nám šikovní a odhodlaní zaměstnanci. Proto naše výrobky nacházejí uplatnění nejen na evropském trhu, ale také v exotických zemích jako je Tunis, Chile nebo Austrálie.

Radiátory do každé místnosti

Radiátory KORADO nabízí řešení pro každou místnost v bytě či domě. Desková otopná tělesa RADIK jsou určena do obývacích pokojů i dětských pokojíčků nebo chodeb. Radiátory RADIK dodáváme v mnoha produktových řadách, takže si jistě vyberete optimální řešení. Do koupelny použijte naši řadu trubkových otopných těles KORALUX. Oblíbené topné žebříky vám vyhřejí domov a usuší ručníky. Především do obývacích pokojů či jídelen je vhodná naše designová řada radiátorů KORATHERM. Elegantní topná tělesa se stanou ozdobou každého bytu či domu.

Konvektory KORADO

Nelíbí se vám radiátory na stěnách? Využijte naše podlahové, lavicové, nástěnné nebo speciální KONVEKTORY. Oproti běžným radiátorům, které k ohřevu místnosti využívají sálání, konvektory vyhřívají na principu proudění. Díky tomu mají větší účinnost a malý objem topného tělesa i nízkou hmotnost. Nabízíme kompletní sortiment KONVEKTORŮ, se kterými poznáte, co znamená teplo domova.

 

Větrací jednotky KORADO

Abychom mohli zdravě žít, musíme mimo jiné dýchat čistý vzduch. S námi musí dýchat byt, dům a jakýkoliv jiný prostor, ve kterém se zdržujeme a žijeme. Dříve stačily netěsnosti oken a dveří, aby se dostatečně měnil vydýchaný vnitřní vzduch za čerstvý venkovní. Moderní stavební materiály a technologie, které nás obklopují, však zajišťují dokonalou těsnost.

Lokální nástěnné větrací jednotky KORADO zajišťují cíleně kontrolované větrání, které nám přináší zdravé vnitřní klima.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.